Canon 135mm f/2L USM

3D objektív

• , zakúpené v Euroshop.eu

špičkový objektív

• , zakúpené v FaxCOPY

• Najostrejší Canon objektív, krásny bokeh, rýchlosť ostrenia.
    • Chýba prachotesnosť.

Moje posledné "must have" sklo na ktoré som čakal pár rokov no prepracoval som sa k nemu a moje očakávania spĺňa perfektne. jediná vec ktorá mi vadí na tomto ale i na iných objektívoch rady L je že nie je utesnený.

Svetelnosť
Rozdelenie podľa zorného uhla
teleobjektívy
Odolnosť voči prachu/vlhkosti
3D objektív

pevný objektív • bajonet Canon EF • ohnisko 135 mm • svetelnosť f/2.0 • maximálne clonové číslo f/32 • 8 lamiel clony • priemer závitu 72 mm • automatické zaostrovanie • krúžkový motor USM • najmenšia zaostrovacia vzdialenosť 90 cm • zvýšená odolnosť proti prachu a vlhkosti • rozmery 82,5 × 82,5 × 112 mm • hmotnosť 750 g

• , zakúpené v Euroshop.eu

špičkový objektív

• , zakúpené v FaxCOPY

• Najostrejší Canon objektív, krásny bokeh, rýchlosť ostrenia.
    • Chýba prachotesnosť.