SIGMA 17-70mm f/2.8 DC Macro OS HSM Nikon

Určený pre
Nikon

• , zakúpené v FaxCOPY

• Cena, svetelnosť, spoľahlivosť, kresba, tichosť a kvalita ostrenia.
    • Trochu by som vytkol Sigme ostriaci krúžok ktorý je v prevádzke na povrchu objektívu aj pri automatickom ostrení a občas týmto trochu zavadzia pri držaní.

Skvelý objektív za dobrú cenu v dobrom rozsahu ohniskovej vzdialenosti.

• ostrosť
    • rýchlosť
    • cena?

Zatiaľ som veľmi spokojný. Je to môj prvý "drahší" objektív. Neviem sa ho "napásť" :) Už ho ani nevymieňam. Moja 50mm f1,8 pomaly začína zapadať prachom :)

• , zakúpené v MADER

• Dobrá kvalita za tú cenu
    • Za cenu 400 € by výrobca mohol dávať aspoň púzdro na objektív tak ako dáva Nikon.

Spokojnosť zatial, lebo ho mám krátku dobu a je zlé počasie na fotenie

Určený pre
Nikon

Objektív je určený len pre digitálne zrkadlovky!

Tento objektív so štandardným rozsahom ohniskovej vzdialenosti 17-70mm je určený výhradne pre digitálne zrkadlovky.

OS - optická stabilizácia - jedinečná funkcia pre stabilizáciu vášho obrazu. Objektív pokrýva niekoľko uhlov pohľadu (od širokouhlých až po teleobjektív). Ponúka veľkú svetelnosť F2, 8 na 17mm ohniskovej vzdialenosti. Poskytuje jasný obraz a ľahkú kontrolu zaostrenia a kompozície.

Objektív má minimálnu vzdialenosť zaostrenia 22cm a maximálny pomer zväčšenia 1:2,7 - je tak ideálny pre všetky typy fotografií. ELD (Extraordinary Low Dispersion) skla a asférické šošovky poskytujú výbornú korekciu všetkých typov aberácií a vysoká kvalita obrazu je zaistená v celom rozsahu zoomu. Super Multi-Layer Coating znižuje nežiaduce odlesky a tiene. Začlenenie HSM (Hyper Sonic Motor) zabezpečuje tichý a vysokorýchlostné AF.

• , zakúpené v FaxCOPY

• Cena, svetelnosť, spoľahlivosť, kresba, tichosť a kvalita ostrenia.

Skvelý objektív za dobrú cenu v dobrom rozsahu ohniskovej vzdialenosti.

• ostrosť
    • rýchlosť