Canon RF 400mm f/2.8L IS USM

Mimoriadne prenosný vysokovýkonný superteleobjektív poskytujúci prvotriednu kvalitu snímok. Ideálny na fotografovanie športu a prírody, keď si potrebujete zachovať...
13 698 €
Doprava zdarma, Do mesiaca
Doporučená ponuka AQT

Najlepšia ponuka

Do obchodu
Zoradiť:

Najlacnejšie ponuky (3)

Do mesiaca • 1 variantZdarma100 % • 887 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variantZdarma94 % • 1 206 recenziíShop roka '23 - FinalistaĎalšie informácie
Info v obchode0,5 €565 recenziíĎalšie informácie

Popis produktu

Mimoriadne prenosný vysokovýkonný superteleobjektív poskytujúci prvotriednu kvalitu snímok. Ideálny na fotografovanie športu a prírody, keď si potrebujete zachovať...

Parametre produktu

Výrobca
Určený pre
Canon
Typ objektívu
s pevným ohniskom
Rozdelenie podľa zorného uhla
teleobjektívy

Parametre produktu

Výrobca
Určený pre
Canon
Typ objektívu
s pevným ohniskom
Rozdelenie podľa zorného uhla
teleobjektívy

Popis produktu

Mimoriadne prenosný vysokovýkonný superteleobjektív poskytujúci prvotriednu kvalitu snímok. Ideálny na fotografovanie športu a prírody, keď si potrebujete zachovať odstup.

Výkonný, prenosný a profesionálny – superteleobjektív s objímkou RF, s ktorého snímkami akcie môžete zapôsobiť

Zachytávajte svoje najlepšie fotografie prírody, športu a akcie s týmto prenosným 400 mm superteleobjektívom vyhotoveným pre fotoaparáty s objímkou RF. Rýchla clona f/2,8 a optická stabilizácia obrazu z neho robia dokonalého pomocníka pri slabom osvetlení. Pokročilé automatické zaostrovanie udržiava aj rýchlo sa pohybujúce objekty mimoriadne ostré na zaistenie úchvatnej kvality snímok.

Výnimočná kvalita obrazu

Dokonca aj pri maximálnej clone f/2,8 je ostrosť vynikajúca v rámci celého záberu. Tomu napomáha použitie fluoritového a Super UD skla, ako aj povrchovej úpravy ASC a Super Spectra.

Rýchle zaostrovanie pre spoľahlivú ostrosť

Pri snímaní rýchlej akcie objektív zaostruje rýchlo a spoľahlivo. Pohon zaostrovania s dvojitým napájaním umožňuje kompatibilným fotoaparátom rýchlejšie automatické zaostrovanie.

Málo svetla? Žiadny problém

Objektív RF 400mm F2.8L IS USM podáva skvelý výkon aj pri slabom svetle vďaka veľkej maximálnej clone f/2,8 a systému stabilizácie obrazu, ktorý ponúka 5,5-krokovú ochranu proti otrasom fotoaparátu.1

Inštinktívne ovládanie

Najľahší 400mm objektív s clonou f/2,8 dostupný pre bezzrkadlové fotoaparáty2 môžete vziať kedykoľvek so sebou. Funkcia nepretržitého manuálneho zaostrenia umožňuje nastavovať zaostrenie a tlačidlá zapnutia/vypnutia AF sa dajú intuitívne nájsť.

Vytvorený, aby dodával istotu

Vďaka legendárnej kvalite vyhotovenia série L a bielej povrchovej úprave odrážajúcej teplo je to objektív, ktorý môžete bez obáv používať za akéhokoľvek počasia – či už za dažďa na futbalových ihriskách, alebo na výletoch po prašnom safari.

Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť. Ceny produktov sú vrátane DPH.

Produkt zatiaľ nemá žiadne recenzie.