Fujifilm Fujinon XF 150-600mm f/5.6-8 R LM OIS WR

BEZ OBMEDZENÍ     Dosiahnite svoj potenciál XF150-600mmF5.6-8 R LM OIS WR, ktorý do záberu nádherne vnáša obrovské vzdialenosti, vkladá do rúk každého schopného tvorcu...
1 719 €
Doprava zdarma, Do týždňa
Doporučená ponuka MEGAFOTO

Najlepšia ponuka

Do obchodu
Zoradiť:

Najlacnejšie ponuky (3)

Do týždňa • 1 variantDarčekZdarma2 074 neoverených recenziíĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variantZdarma94 % • 1 206 recenziíShop roka '23 - FinalistaĎalšie informácie
Info v obchode2,4 €96 % • 89 565 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie

Popis produktu

BEZ OBMEDZENÍ     Dosiahnite svoj potenciál XF150-600mmF5.6-8 R LM OIS WR, ktorý do záberu nádherne vnáša obrovské vzdialenosti, vkladá do rúk každého schopného tvorcu...

Parametre produktu

Výrobca
Typ objektívu
s premenlivým ohniskom (ZOOM)
Určený pre
Fujifilm
Rozdelenie podľa zorného uhla
teleobjektívy

Parametre produktu

Výrobca
Typ objektívu
s premenlivým ohniskom (ZOOM)
Určený pre
Fujifilm
Rozdelenie podľa zorného uhla
teleobjektívy

Popis produktu

BEZ OBMEDZENÍ    

Dosiahnite svoj potenciál

XF150-600mmF5.6-8 R LM OIS WR, ktorý do záberu nádherne vnáša obrovské vzdialenosti, vkladá do rúk každého schopného tvorcu obrázkov ohromujúci stupeň potenciálu. Jeho ekvivalentná ohnisková vzdialenosť 229 – 914 mm otvára neobmedzené možnosti pre fotografov prírody a divokej zveri, aby sa v najodľahlejších častiach nášho sveta cítili ako na jedinom obrázku. XF150-600mmF5.6-8 je kompatibilný s telekonvertormi XF1.4X TC WR a XF2X TC WR a možno ho premeniť na objektív, ktorý pri svojej najdlhšej dĺžke ponúka ekvivalentnú ohniskovú vzdialenosť 1828 mm.  

Bezkonkurenčná kvalita obrazu

XF150-600mm obsahuje 24 prvkov v 17 skupinách vrátane štyroch šošoviek Super ED a troch šošoviek ED, ktoré prísne kontrolujú chromatickú aberáciu a reprodukujú detaily s pozoruhodnou čistotou. Vyriešte každý detail od jemných textúr až po živé farby a vytvárajte úchvatné snímky, ktoré môže poskytnúť iba renomovaná veda o farbách spoločnosti Fujifilm.  

Sloboda prejavu

Konštrukcia vnútorného zoomu XF150-600mmF5.6-8 R LM OIS WR, skonštruovaná do dokonalosti, si zachováva svoju dĺžku v celom rozsahu ohniskových vzdialeností, čo mu pomáha zostať dokonale vyvážené, keď je namontovaný na viacsmerovú gimbal hlavu a statív. S hmotnosťou 1 605 g (3,5 lb) je približne o 20 % ľahší ako ostatné šošovky s podobným rozsahom ohniskových vzdialeností a má predný prvok potiahnutý fluórom a konštrukciu odolnú voči poveternostným vplyvom, ktorá ho chráni pred vlhkosťou, prachom a teplotami až do -10 °C (14 °F). To znamená, že je to dokonalý spoločník, ktorý pomôže kreatívcom zostať v pohybe, nájsť dokonalý uhol a byť pripravený na ďalšie dobrodružstvo.  

Zamerajte sa na to, na čom záleží

Rýchle a spoľahlivé automatické zaostrovanie je stredobodom schopnosti XF150-600mmF5.6-8 R LM OIS WR neustále poskytovať nádherné výsledky pre fotografie alebo videá. Jeho funkcia prednastavenia zaostrenia a systém automatického zaostrovania s vnútorným zaostrovaním poskytujú okamžite ostré výsledky s takmer tichou presnosťou, zatiaľ čo minimálne dýchanie dáva filmárom neuveriteľnú možnosť priblížiť ich k ich príbehu.  

Podpora, keď ju potrebujete

XF150-600mmF5.6-8 R LM OIS Výkonná optická stabilizácia obrazu (OIS) WR ponúka päť krokov stabilizácie obrazu. To vzbudzuje dôveru pri tých príležitostiach, kde by chvenie fotoaparátu mohlo nepriaznivo ovplyvniť snímky vytvorené pri nižších rýchlostiach uzávierky alebo dlhších ohniskových vzdialenostiach. Premeškajte menej momentov, viac sa spoliehajte na inštinkt a tvorte spontánnejšie pri rýchlosti uzávierky už od 1/30 s, a to aj pri použití dlhších ohniskových vzdialeností.  

Kategória:

Objektívy zoomové Fujifilm

Hmotnosť: 1.605 kg

Zorný uhol:

Teleobjektív

Bajonet: i

Fujifilm X

Vhodný pre formát snímača:

APS-C

Svetelnosť: f/5.6 - f/8

Art Lens:

Nie

Optický stabilizátor: i

Áno

Makro režim:

Nie

Priemer filtra: 82 mm

Počet lamiel clony: 9

Maximálna clona: f/22

Minimálna zaostrovacia vzdialenosť: 240 cm

Ekvivalentná ohnisková vzdialenosť: 229 - 914

Utesnenie (prach/vlhkosť):

Áno

Konštrukcia objektívu: 24 členov / 17 skupín

Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť. Ceny produktov sú vrátane DPH.

Produkt zatiaľ nemá žiadne recenzie.