Irix 15mm f/2.4 Firefly Nikon F

Objektív Irix kombinuje funkcie klasických manuálnych objektívov s dômyselnými technológiami, vďaka čomu je ideálnym nástrojom pre profesionálov i hobby fotografov. Medzi...
481,38 €
Doprava 10,49 €,Do 2 týždňov
Doporučená ponuka Centrum FotoŠkoda

Najlepšia ponuka

Do obchodu
Zoradiť:

Najlacnejšie ponuky (1)

Info v obchodeZdarma100 % • 306 recenziíĎalšie informácie

Popis produktu

Objektív Irix kombinuje funkcie klasických manuálnych objektívov s dômyselnými technológiami, vďaka čomu je ideálnym nástrojom pre profesionálov i hobby fotografov. Medzi...

Parametre produktu

Výrobca
Určený pre
Nikon
Typ objektívu
s pevným ohniskom

Parametre produktu

Výrobca
Určený pre
Nikon
Typ objektívu
s pevným ohniskom

Popis produktu

Objektív Irix kombinuje funkcie klasických manuálnych objektívov s dômyselnými technológiami, vďaka čomu je ideálnym nástrojom pre profesionálov i hobby fotografov. Medzi funkcie patrí aretácia zaostrenia na nekonečno a nastavenie stupnice hyperfokálnej vzdialenosti pre konkrétnu clonu. Aj napriek svojej krátkej ohniskovej vzdialenosri a veľkej svetelnosti je objektív vybavený 95 mm závitom pre upevnenie predného filtra aj zadnou zásuvkou pre želatínové filtre.

Vďaka sofistikovanej optickej konštrukcií a špeciálnej vrstve Neutrino sú optické chyby znížené na absolútne minimum, takže je objektív Irix 15 mm f/2,4 schopný splniť tie najnáročnejšie požiadavky súčasných fotoaparátov a kamier.

Optický systém sa skladá z 15 prvkov v 11 skupinách. Tri z optických prvkov majú vysoký index lomu a ďalšie dva boli vyrobené zo skla s extrémne nízkym rozptylom svetla. Konštrukcia tiež zahŕňa dve sklenené asférické šošovky, ktoré sú zodpovedné za vysokú obrazovú kvalitu a zlepšenie jasu v okrajoch pri súčasnej minimalizácii skreslenia a aberácie.

Minimálna vzdialenosť zaostrenia od 28 cm a 9 lamelová clona umožňujú prácu s malou hĺbkou ostrosti a pôsobivým bokehom.

Objektívy Irix 15 mm f/2,4 sú vyrobené s extrémnou presnosťou a môžu byť použité aj v tých najdrsnejších poveternostných podmienkach. Každý objektív je vytesnený "O" krúžkami, ktoré chránia vnútorný priestor proti prachu, vlhkosti a náhodnému postriekaniu vodou.

Irix Firefly - najľahší objektív vo svojej triede

Ergonomický zaostrovací krúžok dovoľuje zachytenie rozhodujúceho okamihu, či už sa jedná o architektúru veľkomesta alebo voľne žijúce živočíchy. Irix Firefly má vysoko kvalitný mechanizmus v praktickom prevedení.

Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Do 2 týždňov • 1 variantDarček10,49 €96 % • 236 recenziíĎalšie informácie

Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť. Ceny produktov sú vrátane DPH.

Produkt zatiaľ nemá žiadne recenzie.