Laowa 24mm f/14 2x Macro Probe L-mount

Najkompaktnejší a najuniverzálnejší makro objektív s vysokým zväčšením. 24mm f/14 2X Macro Probe je úplne revolučným objektívom. Objektív v sebe kombinuje možnosť ostrenia s...
1 882,19 €
Doprava 10,49 €,Do 2 týždňov
Doporučená ponuka Centrum FotoŠkoda

Najlepšia ponuka

Do obchodu
Zoradiť:

Najlacnejšie ponuky (2)

Info v obchodeZdarma100 % • 2 314 recenziíShop roka '23 - FinalistaĎalšie informácie
Info v obchode5,4 €565 recenziíĎalšie informácie

Popis produktu

Najkompaktnejší a najuniverzálnejší makro objektív s vysokým zväčšením. 24mm f/14 2X Macro Probe je úplne revolučným objektívom. Objektív v sebe kombinuje možnosť ostrenia s...

Parametre produktu

Výrobca
Typ objektívu
s pevným ohniskom
Určený pre
Leica
Rozdelenie podľa zorného uhla
makro

Parametre produktu

Výrobca
Typ objektívu
s pevným ohniskom
Určený pre
Leica
Rozdelenie podľa zorného uhla
makro

Popis produktu

Najkompaktnejší a najuniverzálnejší makro objektív s vysokým zväčšením. 24mm f/14 2X Macro Probe je úplne revolučným objektívom. Objektív v sebe kombinuje možnosť ostrenia s pomerom makro 2:1 od min. zaostrovacej vzdialenosti až nekonečno spolu s neprekonateľným širokým uhlom záberu. Väčšina makro objektívov na trhu má veľkú ohniskovú vzdialenosť (od 60 mm do 12 mm). To znamená, že pri fotografovaní objektu zblízka je takmer celá snímka vyplnená daným objektom a nezostáva tak priestor zachytiť pozadie. Naproti tomu objektív Laowa 24mm f/14 Macro Probe umožňuje zaostriť na objekt z pracovnej vzdialenosti iba 2 cm so zväčšením v pomere 2:1. To vedie k zachyteniu dokonalých detailov objektu a zároveň vďaka širokému uhlu záberu 84,1 ° aj k zachyteniu značnej časti pozadia. Ďalšou nespornou výhodou širokého uhla je väčšia hĺbka ostrosti v porovnaní s bežnými teľa makro objektívmi. Predná časť barelu objektívu je vodotesná, čo dáva možnosť fotografovania objektov v blízkosti vody alebo dokonca pod hladinou. Po obvode predného tubusu je navyše kruhové LED osvetlenie pre optimálne nasvietenie snímanej scény. Optická stavba objektívu obsahuje 27 členov v 19 skupinách. Objektív pokryje ako obrazový senzor 35mm (full frame), tak obrazový senzor Super35 a je veľmi ľahký.

Stále vám vŕta hlavou netradičný dizajn objektívu? Pri makrofotografii je potrebné dostať sa veľmi blízko fotografovanému objektu, aby ste zaobstarali kvalitnú snímku so všetkými detailmi. V určitých prípadoch však môžu byť fotografované objekty zle dostupné as bežným objektívom sa dostatočne blízko jednoducho nedostanete. S týmto objektívom je to iné. Vďaka 40 cm dlhému tubusu môžete fotografovaný objekt zaostriť skutočne z bezprostrednej blízkosti a zároveň si so svojim fotoaparátom udržíte dostatočný odstup. Predstavte si aké jednoduché je s týmto objektívom zachytiť z dokonalej blízkosti napríklad žabu skrývajúcu sa pod listami rastlín.

Objektív je dostupný s bajonetom Canon EF, RF, Leca L, Nikon F, Z, Pentax K, Sony FE. Verzia „Cine“ je vybavená štandardnými video prvkami clonových a zaostrovacích krúžkov a je špeciálne určená na robenie video záberov. „Cine“ verzia je dostupná s bajonoteami Arri PL, Canon EF a Sony FE.

Objektív je dodávaný s bielym USB káblom s možnosťou nastavenia výkonu LED osvetlenia, čiernym USB káblom bez možnosti nastavenia výkonu LED osvetlenia a odolným kovovým kufrom. Majte na pamäti, že LED osvetlenie objektívu je napájané externým zdrojom (USB), ktorý nie je súčasťou balenia.

Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Do 2 týždňov • 1 variant10,49 €96 % • 236 recenziíĎalšie informácie

Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť. Ceny produktov sú vrátane DPH.

Produkt zatiaľ nemá žiadne recenzie.