Nikon AF-S 24-70mm f/2.8E ED VR

objektív, 24 - 70 mm, bajonet F-Mount/FX, stabilizácia obrazu, svetelnosť f/2.8, priemer závitu 82 mm, clonové číslo f/2.8 - f/22...
1 735 €
Doprava zdarma, Na sklade
Doporučená ponuka www.Digital24.sk

Na sklade • 1 variantZdarma97 % • 31 763 recenziíĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variantZdarma97 % • 1 186 recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variantZdarma563 recenziíĎalšie informácie
Info v obchodeZdarma100 % • 2 290 recenziíĎalšie informácie
Do mesiaca • 1 variantZdarma95 % • 873 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie

Typ objektívu
s premenlivým ohniskom (ZOOM)
Určený pre

• ultrarychle a presne zaostrovanie
  • , zakúpené v MEGAFOTO

Neskutočná kresba :)

Typ objektívu
s premenlivým ohniskom (ZOOM)
Určený pre

• , zakúpené v Prolaika

• ultrarychle a presne zaostrovanie
  • , zakúpené v MEGAFOTO

Neskutočná kresba :)

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Na sklade • 1 variantZdarma90 % • 787 recenziíĎalšie informácie
  • Nikon 24-70mm f/2.8 již patří mezi profesionální univerzální objektivy a nabídne vše potřebné – dobrou světelnost, kvali...

Zobraziť celú recenziu na www.fotoaparat.cz

• perfektná ostrosť, super kvalita zobrazenia v celom poli s akceptáciou drobného jemného skreslenia v spodnej časti zoomu, vynikajúca rýchlosť ostrenia, veľmi kvalitný VR, vysoká svetelnosť, optimálny ohniskový rozsah
    • trošku váha a cena, ale je to profi zoom objektív, tak ten, kto ho chce musí s týmto počítať. Veľmi ma zarazila u tohto objektívu jedna drobnosť, s ktorou som nepočítal, výrazná chromatická aberácia na hranách pri fotení blízkych objektov na hranách s bleskom ( v určitých situáciách pri fotení jedla som mal na hranách bieleho taniera výrazne modrý okraj). Treba si na to dávať pri určitých situáciách pozor a posunúť sa voči objektu.

Perfektné sklo, profi sklo, vhodné na kvalitné telá (poloprofi, profi), kto je ochotný priplatiť za kvalitu a akceptovať váhu (aspoň viem, že v ruke niečo držím), určite doporučujem

• ostrosť, rýchlosť ostrenia, široká clona, redukcia otrasov
    • cena, váha, chromatická aberácia,

Tento objektív som kúpil ako tretí v poradí. Predchádzali mu setový, ale cestovný 18-105 f/3,5-5,6, a pevný 35/1,8. Až pri druhom spomínanom som pochopil, čo je to ostrosť. Tak som chcel objektív, ktorý je ostrý a cestovný, teda má zoom. A myslím, že toto bol dobrý výber. Odkedy ho mám, predošlé som už nepoužil. Zatiaľ čo pri predošlých mi vyšla 1 z 10 fotiek, teraz mi 1 z 10 nevyjde. VR mám takmer stále na normále a dokáže fotiť aj z auta pri VR active. Jasné, že stromy popri ceste nezachytí ostré, ale vzdialenejšie objekty sú na nerozoznanie. Dajú sa s ním robiť aj portréty, i keď výsledok nebude úplne dych vyrážajúci. Jeho nevýhodou je cena, ktoré je vysoká, ale aj váha. Nosiť ho ako cestovný objektív, nie je hračka a nie je do jemných rúk. Sám mám foťák zavesený na batohu, inak by som prišiel o krk. Chromatická aberácia nie je najúžasnejšia, podobá sa tej 35-ke. Každopádne, ja mám s ním dobré skúsenosti a ak sa pri ňom fotka nepodarí, tak je to naozaj len zlým fotografom.