Nikon AF-S NIKKOR 500mm f/5.6E PF ED VR

90 %
Malé rozmery, Obrovský dosah     Dobývajte vzdialenosť. Dostaňte sa kamkoľvek potrebujete.   Na zemi. Na mori. Vo vzduchu. Znížte svoju záťaž, ale nie svoj dosah pomocou...
3 104,1 €
Doprava zdarma, Do mesiaca
Doporučená ponuka AQT

Najlepšia ponuka

Do obchodu
Zoradiť:

Najlacnejšie ponuky (4)

Do mesiaca • 1 variant% Zľavový kódZdarma100 % • 887 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variantDarčekZdarma2 074 neoverených recenziíĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variantZdarma94 % • 1 206 recenziíShop roka '23 - FinalistaĎalšie informácie
Info v obchodeZdarma100 % • 2 314 recenziíShop roka '23 - FinalistaĎalšie informácie

Popis produktu

Malé rozmery, Obrovský dosah     Dobývajte vzdialenosť. Dostaňte sa kamkoľvek potrebujete.   Na zemi. Na mori. Vo vzduchu. Znížte svoju záťaž, ale nie svoj dosah pomocou...

Parametre produktu

Výrobca
Typ objektívu
s pevným ohniskom
Určený pre
Nikon
Rozdelenie podľa zorného uhla
teleobjektívy

Recenzie

 • , zakúpené v FOTO-VIDEO-SHOP

  Odporúča produkt

  90 %

  Objektív je ľahký, rýchlo a presne ostrí, má veľmi dobrú stabilizáciu obrazu.

Parametre produktu

Výrobca
Typ objektívu
s pevným ohniskom
Určený pre
Nikon
Rozdelenie podľa zorného uhla
teleobjektívy

Popis produktu

Malé rozmery, Obrovský dosah    

Dobývajte vzdialenosť. Dostaňte sa kamkoľvek potrebujete.  

Na zemi. Na mori. Vo vzduchu. Znížte svoju záťaž, ale nie svoj dosah pomocou tohto kompaktného superteleobjektívu s pevnou ohniskovou vzdialenosťou 500 mm a svetelnosťou f/5,6. Vďaka použitiu Fresnelovej šošovky (PF) bolo možné významne znížiť hmotnosť tohto objektívu s pevnou ohniskovou vzdialenosťou bez degradácie obrazovej kvality. Najkratšia zaostriteľná vzdialenosť len 3 m rozširuje kreatívne možnosti. Bez ohľadu na to, či snímate makrosnímky zamrznutých kvetov alebo portréty športovcov. Ak potrebujete ešte väčšiu flexibilitu, môžete dosah zvýšiť pomocou voliteľného 1,4×, 1,7× alebo 2× telekonvertora Nikon.      

Robustný a agilný  

Letecké snímky etapy rallye. Dravce počas letu. Snímajte statické snímky a videosekvencie na odľahlých miestach alebo v náročných podmienkach bez starostí o svoj objektív.

Fresnelova šošovka (PF) pomohla dosiahnuť kompaktné rozmery objektívu a fluórová vrstva odpudzuje vodu, prach a nečistoty. Každá pohyblivá časť objektívu je utesnená proti čiastočkám prachu a kvapkám vody. Guľôčkové ložiská v prstenci statívovej objímky zaisťujú plynulú zmenu medzi vodorovným a zvislým snímaním.        

Kontrast a čistota  

Divé zvieratá pri západe slnka. Objekty pod ostrým pouličným osvetlením. Využívajte výhody ostrosti od okraja po okraj, minimálnej vinetácie a odleskov dokonca aj pri snímaní s plne otvorenou clonou alebo v protisvetle.

Tri prvky z ED skla zaručujú živé farby a vysoký kontrast. Antireflexná vrstva Nano Crystal Coat od spoločnosti Nikon zaručuje čisté snímky s minimálnym množstvom závoja a reflexov dokonca aj pri protisvetle. Odlesky na povrchu Fresnelovej šošovky sú efektívne minimalizované a špičkové rozlíšenie objektívu umožňuje vynikajúcu reprodukciu bodových zdrojov svetla. Dokonca aj v okrajových častiach záberu.        

Ostrý a stabilný  

Udržte krok s dianím a svetlom. Optická stabilizácia obrazu od spoločnosti Nikon a režim stabilizácie obrazu SPORT vám umožňuje snímať bez obavy, že ostré snímky znehodnotí chvenie fotoaparátu.

Optická stabilizácia obrazu (VR) od spoločnosti Nikon navrhnutá na eliminovanie rozmazania snímok pohybom fotoaparátu vám umožňuje snímať s časmi uzávierky dlhšími až o štyri expozičné stupne v porovnaní so snímaním bez stabilizácie obrazu. Stabilizácia obrazu sa aktivuje v okamihu stlačenia tlačidla expozície na fotoaparáte do polovice a činnosť systému VR je nehlučná. Režim stabilizácie obrazu SPORT je praktický pri snímaní mimoriadne rýchlej akcie, alebo pri pohybe objektívu zároveň s objektom. Poskytuje stabilnejší obraz v hľadáčiku, dokonca aj pri sériovom snímaní, bez zníženia kvality obrazu.        

Vysokorýchlostné automatické zaostrovanie  

Tento objektív rýchlo a presne reaguje na pohyb objektu. Elektromagnetická clona poskytuje presnú expozíciu pri vysokých frekvenciách snímania.

Ultrazvukový zaostrovací motor (SWM) od spoločnosti Nikon umožňuje ultrarýchle a ultratiché automatické zaostrovanie. Pokročilé automatické zaostrovanie so sledovaním dokáže udržať krok s rýchlo sa pohybujúcimi objektmi – dokonca aj vtedy, keď sa pohybujú nepredvídateľne, nerovnomernou rýchlosťou, prípadne sa približujú k fotoaparátu veľmi rýchlo. Elektromagnetická clona zaručuje rýchle automatické riadenie expozície a maximálnu presnosť. Prepínač obmedzenia rozsahu zaostrovania s dvomi polohami (FULL a ∞–8 m) ponúka dodatočnú kontrolu nad rýchlosťou zaostrenia objektu.        

Plynulé ovládanie zaostrovania  

Brloh líšky. Zákruta na pretekárskej trati. Dolaďte zaostrenie jednoducho – prispôsobte sa danému okamihu s dychberúcou presnosťou.

Funkcie zaostrovania prevzaté z profesionálnych objektívov od spoločnosti Nikon ponúkajú vynikajúcu kontrolu. Voliče režimov zaostrovania A/M a M/A umožňujú prepnúť z automatického zaostrovania na manuálne jednoduchým otočením zaostrovacieho krúžku. Zaostrovací krúžok má vrúbkovaný povrch, ktorý umožňuje pevné uchopenie. A funkcia Memory Recall umožňuje uložiť zaostrenú vzdialenosť na opätovné použitie. Ideálne, keď chcete zaostriť na obľúbené lovné stanovište pozorovaného vtáka.       typ objektívu pevné ohnisko ohnisková vzdialenosť 500 mm svetelnosť

F / 5.6 priemer filtra 95 mm obrazový stabilizátor

Ano počet lamiel clony 9 konštrukcia-prvky / skupiny 19 / 11 zaostrovanie

AF / MF min. zaost. vzdialenosť 3 m slnečná clona

HB-84 odolnosť voči prachu a vlhkosti áno rozmery 106 x 237 mm hmotnosť 1460 g

Kompatibilita pre Nikon

Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť. Ceny produktov sú vrátane DPH.

Hodnotenia produktu

1zákazník odporúča produkt
0zákazníkov neodporúča produkt
90 %
priemer z 1 hodnotení
5
1 ×
4
0 ×
3
0 ×
2
0 ×
1
0 ×
 • , zakúpené v FOTO-VIDEO-SHOP

  Odporúča produkt

  90 %

  Objektív je ľahký, rýchlo a presne ostrí, má veľmi dobrú stabilizáciu obrazu.