NISI 15mm f/4 Sony E-mount

Ľahký a kompaktný dizajn objektívuNiSi 15mm f/4 spolu s hmotnosťou 470 gramov sa perfektne hodí pre bezzrkadlové fotoaparáty. Ľahko si ho vezmete so sebou kamkoľvek. Vďaka...
449 €
Doprava zdarma, Info v obchode
Doporučená ponuka SmartWear.sk

Najlepšia ponuka

Do obchodu
Zoradiť:

Najlacnejšie ponuky (2)

Info v obchodeZdarma100 % • 2 314 recenziíShop roka '23 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma67 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie

Popis produktu

Ľahký a kompaktný dizajn objektívuNiSi 15mm f/4 spolu s hmotnosťou 470 gramov sa perfektne hodí pre bezzrkadlové fotoaparáty. Ľahko si ho vezmete so sebou kamkoľvek. Vďaka...

Parametre produktu

Výrobca
Typ objektívu
s pevným ohniskom
Určený pre
Sony
Rozdelenie podľa zorného uhla
širokouhlé

Parametre produktu

Výrobca
Typ objektívu
s pevným ohniskom
Určený pre
Sony
Rozdelenie podľa zorného uhla
širokouhlé

Popis produktu

Ľahký a kompaktný dizajn objektívuNiSi 15mm f/4 spolu s hmotnosťou 470 gramov sa perfektne hodí pre bezzrkadlové fotoaparáty. Ľahko si ho vezmete so sebou kamkoľvek. Vďaka jedinečnémuultra širokoúhlému efektu ho oceníte predovšetkým prifotografovanie prírody, nočnej oblohy, pri tvorbe street fotografií, akčných fotografií alebo kreatívnych portrétov.

Objektív má úžasnézorné pole 112°, ktoré je širšie ako bežné zorné polia pre ohniskovú vzdialenosť 15 mm.V skutočnosti zodpovedá ohniskovej vzdialenosti 14,5 mm.

Telo scelokovovou konštrukciou zaisťuje objektívu odolnosť a bezpečnosť dokonca aj v náročnom prostredí. Ostriaci prstenec má guličkové ložisko, ktoré umožňuje plynulú manipuláciu a zaisťuje pohodlné a presné nastavenie.

Ako predná, tak zadná časť je vybavená matnou povrchovou úpravou, ktorá zabraňuje odrazom a odleskom.

V prednej časti sa nachádza 72mm závit, ktorý podporuještandardné 72mm cirkulárne filtre a samozrejme aj obľúbené systémy držiakov 100m filtrov NiSi. Môžete tak fotografovať a zároveň experimentovať a jednoducho používať rôzne filtre.

Optická konštrukcia sa skladá z12 členov v 10 skupinách a zahŕňa1 obojstranný asférický člen a 2 členy s extra nízkym rozptylom svetla na zaistenie najlepšieho optického výkonu. Vďaka tejto optickej konštrukcii sú chromatická aberácia, skreslenie a vinetácia objektívu minimálna.

Objektív využívatechnológiu antireflexnej vrstvy, aby dochádzalo k lepšej priepustnosti svetla a minimalizovali sa odlesky a rušivé svetlo.

Vďaka10 rovným lamelám clony dokáže objektív vytvoriť efekt žiariacej hviezdy v celom rozsahu svetelností od f/4 až po f/22, pri ktorom vďaka optickej konštrukcii objektívu nedochádza k žiadnym odrazom. To potvrdzuje fakt, že na vytvorenie efektu žiariacej hviezdy nie je potrebná malá clona.

Minimálna zaostrovacia vzdialenosť je 0,2 m, takže priblížené objekty vystupujúce do popredia pôsobia úchvatne.

Manuálny ultra širokouhlý objektív je k dispozícii vo4 rôznych bajonetoch: Sony E, Canon RF, Nikon Z a Fujifilm X.

Hlavné vlastnosti:

  • K dispozícii v 4 bajonetoch: Sony E / Canon RF / Nikon Z / Fujifilm X
  • Skvelý optický výkon
  • 10 rovných lamiel clony objektívu dokáže vytvoriť efekt žiariacej hviezdy v celom rozsahu svetelností od f/4 po f/22
  • Optická konštrukcia sa skladá z 12 členov v 10 skupinách a zahŕňa jeden obojstranný asférický člen a dvoch členov s extra nízkym rozptylom svetla
  • Minimálna zaostrovacia vzdialenosť 0,2 m
  • 72mm predný závit pre štandardné filtre

Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Info v obchodeDoplnkové službyZdarma97 % • 687 recenziíĎalšie informácie

Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť. Ceny produktov sú vrátane DPH.

Produkt zatiaľ nemá žiadne recenzie.