NiSi Cine Athena Prime SET PL-mount

SADA OBJEKTÍVOV ATHENA PRIME (5 OBJEKTÍVOV) Objektívy NiSi Athena Cine s rozsahom ohniskových vzdialeností od 14 mm ultraširokoúhleho záberu po 135 mm, ktoré pokrývajú...
6 509 €
Doprava zdarma, Info v obchode
Doporučená ponuka SmartWear.sk

Najlepšia ponuka

Do obchodu
Zoradiť:

Najlacnejšie ponuky (2)

Do mesiaca • 1 variantZdarma100 % • 887 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Info v obchodeZdarma100 % • 2 314 recenziíShop roka '23 - FinalistaĎalšie informácie

Popis produktu

SADA OBJEKTÍVOV ATHENA PRIME (5 OBJEKTÍVOV) Objektívy NiSi Athena Cine s rozsahom ohniskových vzdialeností od 14 mm ultraširokoúhleho záberu po 135 mm, ktoré pokrývajú...

Parametre produktu

Výrobca
Rozdelenie podľa zorného uhla
základné

Parametre produktu

Výrobca
Rozdelenie podľa zorného uhla
základné

Popis produktu

SADA OBJEKTÍVOV ATHENA PRIME (5 OBJEKTÍVOV)

Objektívy NiSi Athena Cine s rozsahom ohniskových vzdialeností od 14 mm ultraširokoúhleho záberu po 135 mm, ktoré pokrývajú superširokouhlý záber až po portrétne ohniskové vzdialenosti, poskytujú výnimočnú všestrannosť, vďaka čomu sú ideálne pre širokú škálu scenárov snímania a umožňujú zachytenie.

Objektívy sa môžu pochváliť aj hodnotením T-stop, ktoré meria skutočné množstvo priepustnosti svetla cez objektív a zabezpečuje konzistentnú expoziciu pri všetkých ohniskových vzdialenostiach.

Všetky objektívy 25/35/40/50 a 85 mm majú maximálnu clonu T1,9, ktorá umožňuje získať mäkký bokeh pre krásne oddelenie pozadia. Objektívy 18 mm a 135 mm majú maximálnu clonu T2,2 a objektív 14 mm má clonu T2,4.

Majú pôsobivý obrazový kruh 46 mm, vďaka čomu sú vhodné na použitie s plnoformátovými a dokonca aj veľkoformátovými snímačmi.

Celá séria sa dodáva s bajonetmi ARRI PL, Canon RF, Sony E, Panasonic/Leica L a Fuji G a ponúka veľmi nízku chromatickú aberáciu a kontrolu mikrokontrastu.

Ponúka bezkonkurenčnú kvalitu obrazu s jemnejšími detailmi.

Objektívy Athena Prime boli navrhnuté tak, aby minimalizovali dýchanie pri zaostrovaní. To znamená, že bez ohľadu na ohniskovú vzdialenosť alebo nastavenie clony je zmena zorného poľa pri úprave zaostrenia od minimálnej zaostrovacej vzdialenosti po nekonečno extrémne malá.

Vlastný systém zadnej filtrácie:

Séria objektívov Athena Prime je vybavená bajonetom s filtrom Drop-In, ktorý poskytuje väčšiu flexibilitu a kreatívnu kontrolu pre filmárov.

Objektívy s bajonetmi RF, L a G majú možnosť pripojenia filtra Drop-In, bajonet E-Mount sa bude dodávať v dvoch verziách (s filtrom Drop-In a bez neho), zatiaľ čo bajonet PL využíva zadný filter.

Poznámka!

  • Fotoaparát Sony FX9 nemôže používať E-Mount s Drop-In filtrami!
  • Je dôležité používať priehľadný filter Drop-In na bajonetoch RF, L, G a E a zadný filter na bajonete PL, aby ste dosiahli zaostrenie na nekonečno a získali jasné snímky.

Spoločnosť NiSi tiež poskytujetesnenie proti poveternostným vplyvom pre filter Drop-In.

Všetky objektívy NiSi Athena Prime majú podobnú hmotnosť!

Pri prepínaní medzi objektívmi Athena nevyžadujú opätovné vyváženie na gimbale. Všetky objektívy (okrem 14 mm objektívu) majú rovnaký a 77 mm závit na filter.

Clonové aj zaostrovacie kroužky sú zladené v celom rozsahu.

Všetky objektívy NiSi Athena majú tiež možnosť otáčania zaostrenia o 300° a fluorescenčnej stupnice zaostrenia, zobrazenej v imperiálnych aj metrických jednotkách, na presné ťahanie zaostrenia.

Okrem pôsobivého optického výkonu sú objektívy NiSi Athena Cine navrhnuté aj s ohľadom na pohodlí. Objektívy sú vybavené štandardným zaostrovacím a clonovým prevodom 0,8 mod, vďaka čomu sú kompatibilné so širokou škálou systémov follow focus a matných boxov.

Objektív NiSi 77 mm na priblíženie možno použiť na zníženie minimálnej zaostrovacej vzdialenosti a vytvorenie skvelých makro efektov (predáva sa samostatne).

Táto súprava obsahuje:

  • 1x NiSi AThena Prime 14 mm T2,4 PL-Mount
  • 1x NiSi AThena Prime 25 mm T1,9 PL-Mount
  • 1x NiSi AThena Prime 35 mm T1,9 PL-Mount
  • 1x NiSi AThena Prime 50mm T1.9 PL-Mount
  • 1x NiSi AThena Prime 85mm T1.9 PL-Mount
  • 1x pevné pouzdro NiSi pre 6 ks objektívov NiSi Athena
  • 1x NiSi Cine-filter 4x5,65" True Color Polarizer
  • 1x NiSi Cine filter 4x5,65" Black Mist 1/8

Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Info v obchodeDoplnkové službyZdarma97 % • 687 recenziíĎalšie informácie

Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť. Ceny produktov sú vrátane DPH.

Produkt zatiaľ nemá žiadne recenzie.