Panasonic Lumix G X VARIO 12-35mm f/2.8 II Aspherical POWER O.I.S. (2017)

Nový „A“ variant obľúbeného objektívu LUMIX G X VARIO 12-35 mm vyhovuje pokročilým funkciám najnovších digitálnych fotoaparátov LUMIX G, vr. LUMIX GX8, LUMIX GX85 a LUMIX...
1 044 €
Doprava zdarma, Do 3 dní
Doporučená ponuka SmartWear.sk

Najlepšia ponuka

Do obchodu
Zoradiť:

Najlacnejšie ponuky (1)

Na sklade • 1 variantZdarma94 % • 237 recenziíĎalšie informácie

Popis produktu

Nový „A“ variant obľúbeného objektívu LUMIX G X VARIO 12-35 mm vyhovuje pokročilým funkciám najnovších digitálnych fotoaparátov LUMIX G, vr. LUMIX GX8, LUMIX GX85 a LUMIX...

Parametre produktu

Výrobca
Určený pre
Panasonic
Typ objektívu
s premenlivým ohniskom (ZOOM)

Parametre produktu

Výrobca
Určený pre
Panasonic
Typ objektívu
s premenlivým ohniskom (ZOOM)

Popis produktu

Nový „A“ variant obľúbeného objektívu LUMIX G X VARIO 12-35 mm vyhovuje pokročilým funkciám najnovších digitálnych fotoaparátov LUMIX G, vr. LUMIX GX8, LUMIX GX85 a LUMIX GH5.marec 2017.

  • Profesionálna vysokokvalitná optika série X s povrchovou úpravou Panasonic Nano Surface Coating. (4 ASPH / 1 UED / 1 UHR)
  • F2.8 Konštantná clona
  • Odolné kovové telo pre rôzne poveternostné podmienky (odolné voči striekajúcej vode / prachu / mrazu)
  • Panasonic POWER O.I.S. kompatibilný s LUMIX Dual I.S. 2.0 fotoaparáty LUMIX DSLM
  • Rýchle sledovanie zaostrenia pomocou lineárneho motora 240 fps

  12-35 mm / F2,8 VŠESTRANNÝ VYSOKÝ VÝKON

Získajte vysokú svetelnosť F2,8 v celom rozsahu zoomu s týmto vysokorýchlostným zoomovým objektívom. Jeho ohnisková vzdialenosť 12 - 35 mm (ekvivalent 35 mm fotoaparátu: 24 - 70 mm) pokrýva širokouhlé, štandardné až stredné teleobjektívum. Širokouhlý priemer tohto objektívu je nielen ideálny na snímanie krajiny počas cestovania, ale poskytuje aj interiérové snímky najvyššej kvality. Funkcie dopĺňajú efekty vnímania a rozostrenia, vďaka čomu získate presne ten druh fotografií a videí, ktorý hľadáte. Jeho dizajn odolný voči striekajúcej vode/prachu/mrazu je skvelý aj na fotografovanie vonku, takže ho môžete používať takmer za každého počasia s fotoaparátom LUMIX odolným voči striekajúcej vode/prach/mrazu a byť kreatívny.

ODOLNÉ VOČI striekajúcej vode / PRACHU / MRAZU

Odvážte sa živlom takmer v akomkoľvek počasí alebo na mieste streľby. Tento objektív je vybavený konštrukciou odolnou voči striekajúcej vode, prachu a mrazu*, ktorá je dostatočne pevná, aby vydržala aj náročné použitie v teréne. Chráni systém šošoviek vo vnútri pred pieskom, dažďom a ďalšími, vďaka čomu je ideálny na snímanie v drsných podmienkach. Teraz vám už nič nebráni nasnímať kreatívne zábery prírody alebo krajiny, ktoré chcete. Objektív podporuje túto funkciu v spojení s fotoaparátmi LUMIX odolnými proti striekajúcej vode/prachu/mrazu.

POWER O.I.S.

Zachyťte scény bezstarostne alebo okamžite. Technológia optickej stabilizácie obrazu (O.I.S.) zabudovaná priamo v objektíve zaisťuje, že vaše fotografie budú vyzerať skvele s ostrými obrysmi bez rozmazania po celom obrázku. Využitím veľmi populárneho MEGA O.I.S. Okrem toho táto pokročilá technológia okamžite kompenzuje aj veľké otrasy fotoaparátu a vibrácie, ktoré sa môžu vyskytnúť pri fotografovaní. Môžete tak zachytiť skutočné scény bez potreby statívu. Nakoniec si užijete nádherne ostré obrázky.

VIDEO PODPORA

Vďaka podpore videa má každý používateľ všetko, čo potrebuje na nahrávanie pomocou fotoaparátu LUMIX. Nielenže vykonáva plynulé zmeny clony, takže nedochádza k žiadnym náhlym skokom v expozícii, ale môže sa pochváliť aj tichým dizajnom pre lepšie zachytenie zvuku scény. A čo viac, ohromujúci výkon AF tohto objektívu zaznamenáva vynikajúce 4K video, kde je presné zaostrenie nevyhnutné.

NANO POVRCHOVÝ NÁTER

Skoncujte s nežiaducimi duchmi a odleskami – na šošovky v systéme bola aplikovaná nano povrchová vrstva. Táto špeciálna ultratenká vrstva bola pôvodne vyvinutá spoločnosťou Panasonic, aby znížila nepríjemné odrazy v celom svetelnom spektre. Výsledok: krištáľovo čisté obrázky, aj keď fotografujete zdroj svetla v tme.

KONŠTRUKCIA ŠOŠOVKY

Asférické šošovky (ASPH) znižujú veľkosť a hmotnosť, čím účinne zabraňujú sférickej a skreslenej aberácii. Šošovky s ultra vysokým indexom lomu (UHR) zlepšujú optický výkon, znižujú veľkosť a hmotnosť a dosahujú jednotnú kvalitu obrazu od stredu k okrajom obrazu. Šošovky s ultra-extra-nízkym rozptylom (UED) korigujú chromatickú aberáciu a poskytujú ostrý, vysoko kontrastný obraz s jasnými farbami od rohu po roh. Pre šošovky, ktoré sú schopné kompenzovať skreslenie, horizontálna os MTF ukazuje vzdialenosť od stredu korigovaného obrazu.

Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Do 3 dní • 1 variantZdarma97 % • 687 recenziíĎalšie informácie

Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť. Ceny produktov sú vrátane DPH.

Produkt zatiaľ nemá žiadne recenzie.