SIGMA 28mm f/1.4 DG HSM Art Canon

najvyššia kvalita spracovania       Klasický uhol záberu najnovšej generácie širokouhlého objektívu Uhol záberu s ohniskovou vzdialenosťou 28 mm bol vždy prítomný v...
819 €
Doprava zdarma, Info v obchode
Doporučená ponuka FOTO-VIDEO-SHOP

Najlepšia ponuka

Do obchodu
Zoradiť:

Najlacnejšie ponuky (1)

Info v obchodeDarčekZdarma100 % • 2 314 recenziíShop roka '23 - FinalistaĎalšie informácie

Popis produktu

najvyššia kvalita spracovania       Klasický uhol záberu najnovšej generácie širokouhlého objektívu Uhol záberu s ohniskovou vzdialenosťou 28 mm bol vždy prítomný v...

Parametre produktu

Určený pre
Canon
Typ objektívu
s pevným ohniskom

Parametre produktu

Určený pre
Canon
Typ objektívu
s pevným ohniskom

Popis produktu

najvyššia kvalita spracovania      

Klasický uhol záberu najnovšej generácie širokouhlého objektívu

Uhol záberu s ohniskovou vzdialenosťou 28 mm bol vždy prítomný v analógovej ére a dodnes je medzi mnohými fotografmi stále žiadaný. Aby Sigma splnila ich očakávania, na základe svojich dlhoročných skúseností s výrobou svetelných objektívov Art F 1.4 s pevnou ohniskovou vzdialenosťou vytvorila objektív 28mm F1.4 DG HSM ART.  

Tento novovyvinutý širokouhlý objektív s tradičnou ohniskovou vzdialenosťou kombinuje najnovší optický dizajn, materiály najvyššej kvality a moderné výrobné procesy.      

Ako každý objektív z radu ART bol navrhnutý tak, aby splnil očakávania tých najnáročnejších fotografov. Rýchle automatické zaostrovanie vďaka ultrazvukovému motoru HSM s aktualizovaným algoritmom vám umožní okamžite zachytiť okamih. V kombinácii s utesneným puzdrom zaisťuje bezproblémové používanie aj v tých najťažších podmienkach. Objektív je kompatibilný s korekciou aberácie – úpravou úrovní jasu na okrajoch obrazu, skreslenia a chromatickej aberácie podľa optických vlastností objektívu umožňuje táto funkcia ešte vyššiu optickú kvalitu.  

Vysoká optická kvalita v celom ráme 

Dve nové šošovky FLD * ("F" Low Dispersion) s podobným správaním ako fluorit, tri SLD ** (nízke disperzné) prvky a ďalšie tri asférické šošovky vrátane šošovky s veľkým priemerom na korekciu akéhokoľvek druhu aberácie, ktorá sa tak často vyskytuje. v širokouhlých objektívoch. Javy ako skreslenie, kóma a svetlice boli minimalizované na veľmi malú úroveň. Vďaka tomu objektív kombinuje krásny a prirodzený bokeh a rozlíšenie 8 K. Celá optická štruktúra pozostáva zo 17 prvkov v 12 skupinách.

  • FLD - sklo s ultranízkym rozptylom, ktoré ponúka najvyššiu úroveň výkonu a jeho vlastnosti sú podobné fluoritu.
  • * SLD - sklo s nízkou disperziou určené na minimalizáciu chromatických aberácií.

   

Clona F/1,4

Umožňuje kreatívne využitie hĺbky ostrosti a tiež uľahčuje fotografovanie vo veľmi zložitých svetelných podmienkach.        

Hydrofóbny a oleofóbny povlak 

Vonkajšie šošovky sú vybavené novými hydrofóbnymi a oleju odolnými vrstvami SIGMA, ktoré umožňujú ľahké zotretie vody a zabraňujú priľnutiu oleja a mastnoty na povrch, čo uľahčuje udržiavanie šošoviek v čistote.         9-lamelová membrána

Kvalitu obrazu v Sigme 28mm ART dopĺňa 9-lamelová, zaoblená clona, ​​vďaka ktorej získame príjemnú živosť obrazu, ktorá generuje jemnú gradáciu.        

Najnovšia generácia povrchových vrstiev Super Multi Layer

Každá šošovka je pokrytá antireflexnými vrstvami, ktoré eliminujú žmurkanie a záblesky, vďaka čomu si šošovka zachovala vysoký kontrast aj pri práci proti slnku.        

Rýchle a tiché automatické zaostrovanie 

Objektív Sigma A 28 mm F / 1,4 pre bol vybavený ešte rýchlejším a vylepšeným ultrazvukovým motorom HSM. Nový optimalizovaný algoritmus zrýchlil prácu AF o 30%. Pohon nemá klasické mechanické spojenia, čo umožňuje manuálne doostrovanie bez nutnosti prepínania do MF režimu. Vnútorný systém ostrenia spôsobuje, že predný prvok zostáva nehybný, vďaka čomu je možné použiť kruhový polarizačný filter.        

Dizajn odolný voči prachu a striekajúcej vode 

Celý je uzavretý v novom, odolnom obale v súlade s pokročilým štandardom radu ART. Vyznačuje sa zvýšenou odolnosťou voči práci v prachu, prachu a zrážkach. Používa asi tucet tesnení v najcitlivejších spojovacích bodoch, čo umožňuje fotografom pracovať takmer za každého počasia.    

Mosadzný bajonetový držiak   

Povrch bajonetu je podrobený špeciálnej výstužnej úprave, aby bola zaistená vysoká kvalita šošovky zaisťujúca dlhodobé používanie.        

Výmena bajonetu objektívu Sigma A 28 mm F / 1,4

Zmena uchytenia objímky objektívu (platená služba), ktorá je možná pre 28mm F / 1,4 Art objektív aj všetky objektívy z nového radu Sigma Global Vision, na bajonet aktuálne dostupný v ponuke výrobcu. Sigma zmení objímku aj vnútorné prvky vo vašom objektíve tak, aby bol objektív plne kompatibilný s vybraným fotoaparátom.        

Formát

Full frame

Typ

Pevný

Použitie štandardný

Bajonet

Canon

Ekvivalentná ohnisková vzdialenosť k 35mm 28 zorný uhol (horizontálny, vertikálny, diagonálny) 75.4°

Konštrukcia objektívu (členy/skupiny) 17/12

Počet lamiel clony 9

Minimálne roztvorenie clony 16

Najkratšia vzdialenosť zaostrenia (m) 0,28

Maximálne zväčšenie (x) 1:5,4

Informácie o vzdialenosti

Áno

Stabilizátor obrazu nie

Autofokus áno

Pohon AF áno

Priemer filtra 77

Slnečná clona objektívu

Maximálny priemer x dĺžka (mm) 82,8x107,7

Hmotnosť (g) 865

Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť. Ceny produktov sú vrátane DPH.

Produkt zatiaľ nemá žiadne recenzie.