SIGMA CINE 18-35mm T2 FVE CINE Sony-E

Filmový rad S35 objektívov SIGMA CINE s bajonetom Sony E. Bol navrhnutý pre potreby najnáročnejších profesionálov. Elegantný a kompaktný celokovový dizajn s tesnením proti...
4 999 €
Doprava zdarma, Info v obchode
Doporučená ponuka SmartWear.sk

Najlepšia ponuka

Do obchodu
Zoradiť:

Najlacnejšie ponuky (2)

Info v obchodeDarčekZdarma100 % • 2 314 recenziíShop roka '23 - FinalistaĎalšie informácie
Do mesiaca • 1 variantDarčekZdarma100 % • 887 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie

Popis produktu

Filmový rad S35 objektívov SIGMA CINE s bajonetom Sony E. Bol navrhnutý pre potreby najnáročnejších profesionálov. Elegantný a kompaktný celokovový dizajn s tesnením proti...

Parametre produktu

Výrobca
Určený pre
Sony
Typ objektívu
s premenlivým ohniskom (ZOOM)

Parametre produktu

Výrobca
Určený pre
Sony
Typ objektívu
s premenlivým ohniskom (ZOOM)

Popis produktu

Filmový rad S35 objektívov SIGMA CINE s bajonetom Sony E. Bol navrhnutý pre potreby najnáročnejších profesionálov. Elegantný a kompaktný celokovový dizajn s tesnením proti prachu a striekajúcej vode, ponúka možnosť využitia aj v tých najnáročnejších podmienkach. Leserovo gravírované popisy opatrené svietiacim lakom uľahčujú čitateľnosť pri zlých svetelných podmienkach. V základnej verzii je lak nanesený na označenie ohniskovej vzdialenosti a vo verzii Fully Luminous na kompletné gravírovanie.

Priemery predných členov sú štandardizované na 82 mm a 86 mm. Vonkajší priemer predného tubusu 95 mm je zhodný pre všetky modely a umožňuje uchytenie príslušenstva a externých klapiek alebo filtrov.

Štandardizované vyváženie farieb naprieč ohniskami a vysoké rozlíšenie 6K-8K ponúka dokonalý obraz a jemné detaily. Antireflexné krytie minimalizuje tvorbu odleskov a ghostingu, vďaka čomu objektívy predurčuje aj pre farebné kľúčovanie a prácu so špeciálnymi efektmi.

Dokonale plynulý a tichý chod zaisťuje jemné a presné ovládanie ostriaceho a zoomovacieho prstenca v rozsahu 180° a 160°. Rozteč ozubenia podľa normy filmových skiel 0,8 M.

Manuálne ovládanie clony v rozsahu 60° s intuitívnym ovládaním vďaka jednotnej uhlovej dráhe medzi T stupňami. Počet clonových lamiel je 9.

Ku každému objektívu je štandardne dodávaná statívová pätka.

Ponúkané bajonety radu SIGMA CINE sú Sony E, Arri PL a Arri PL 2. Konverzia bajonetu je možná medzi verziami Sony E a Sony E. Je možný tiež upgrade zo staršieho bajonetu Arri PL na Arri PL 2.

Vintage rad filmových skiel SIGMA CINE Classic je ponúkaný len s bajonetom Arri PL 2, ktorý podporuje synchronizáciu metadát iTechnology.

Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Info v obchodeZdarma97 % • 687 recenziíĎalšie informácie

Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť. Ceny produktov sú vrátane DPH.

Produkt zatiaľ nemá žiadne recenzie.