Tamron SP 150-600mm f/5-6.3 Di VC USD Canon

Canon
Rozdelenie podľa zorného uhla
teleobjektívy

• , zakúpené v FOTO-VIDEO-SHOP

Je to presne to, čo som potreboval. Zatiaľ ho mám veľmi krátko, ale som absolútne spokojný. Vyžaduje síce viac svetla, ale ak sú dobré podmienky, nemá chybu. Odporúčam - pomer cena - kvalita je vynikajúci.

Určený pre
Canon
Rozdelenie podľa zorného uhla
teleobjektívy

Objektív Tamron SP 150-600mm F/5-6.3 Di VC USD pre Canon je nový ultra telezoomový objektív pre zrkadlovky APS-C aj full-frame.

Objektív je vybavený rýchlym a presným ultrazvukovým motorom autofokusu (USD) a špeciálnou povrchovou úpravou (eBAND).

1zákazník odporúča produkt
  • Vynikajúce sklo na fotenie divokej prírody.

Zobraziť video recenziu

• , zakúpené v FOTO-VIDEO-SHOP