Tokina atx-i 11-20mm f/2,8 CF Nikon

Tokina atx-i 11-20 mm F2,8 CF je navrhnutá ako ultraširokouhlý objektív so zoomom pre DLSR fotoaparáty s formátom APS-C. Ohnisková vzdialenosť 11-20 mm, ktorá pokrýva...
580 €
Doprava 5,4 €,Info v obchode
Doporučená ponuka FaxCopy Pro

Najlepšia ponuka

Do obchodu
Zoradiť:

Najlacnejšie ponuky (2)

Info v obchode5,4 €565 recenziíĎalšie informácie
Info v obchodeZdarma100 % • 2 314 recenziíShop roka '23 - FinalistaĎalšie informácie

Popis produktu

Tokina atx-i 11-20 mm F2,8 CF je navrhnutá ako ultraširokouhlý objektív so zoomom pre DLSR fotoaparáty s formátom APS-C. Ohnisková vzdialenosť 11-20 mm, ktorá pokrýva...

Parametre produktu

Výrobca
Určený pre
Nikon
Typ objektívu
s premenlivým ohniskom (ZOOM)

Parametre produktu

Výrobca
Určený pre
Nikon
Typ objektívu
s premenlivým ohniskom (ZOOM)

Popis produktu

Tokina atx-i 11-20 mm F2,8 CF je navrhnutá ako ultraširokouhlý objektív so zoomom pre DLSR fotoaparáty s formátom APS-C.

Ohnisková vzdialenosť 11-20 mm, ktorá pokrýva ekvivalentná uhol širokouhlých objektívov s ohniskami 18 mm, 21 mm, 24 mm, 28 mm, dáva tomuto objektívu možnosť atraktívnej náhrady za pôvodné širokouhlé objektívy so zoomom alebo s pevnými ohniskami.

S konštantnou svetelnosťou f / 2,8 v celom rozsahu zoomu je možné dosiahnuť skvelé výsledky aj pri nízkych svetelných podmienkach.

Výkon a konštrukcia optickej sústavy

Na dosiahnutie výnimočného optického výkonu u ultra širokých objektívov so zoomom boli použité 3 asférické sklenené prvky a 3 sklenené prvky so super nízkym rozptylom (Super-Low Disperion). Tým sa minimalizovalo skreslenie, zvládla sférická aberácia a astigmatizmus a súčasne sa dosiahlo vynikajúceho rozlíšenia a vysokého kontrastu v celom obraze.

Antireflexná viacvrstvový povlak zlepšuje priepustnosť svetla a minimalizuje odrazy. Novo aplikovaný vodoodpudivý povlak uľahčuje stierania a čistenie povrchu prednej šošovky objektívu.

Kvalita a dizajn

Verná tradíciám, použila spoločnosť Tokina veľa kovových častí na zabezpečenie požadovanej kvality a dlhodobého využitie aj v náročnejších podmienkach.

Sofistikovaný dizajn zodpovedá súčasným trendom DSLR fotoaparátov.

Mechanika a elektronika

Tokina atx-i 11-20 mm F2,8 CF s bajonetom Nikon F je vybavená interným zaostrovacím motorom Silent-Drive (SD-M), ktorý v kombinácii s presným magnetickým čidlom zaostrovanie (GMR senzorom) umožňuje AF objektívu zaostrovať presne a rýchlo.

Mechanizmus spojkového ovládanie jedným dotykom (One-touch Focus Clutch) umožňuje jednoduché prepínanie medzi automatickým a manuálnym zaostrovaním.

Celková dĺžka atx-i 11-20 mm F2,8 CF sa pri ostrení a približovanie nemení vďaka internému zaostrovanie. Mechanizmus zväčšenie vnútri objektívu umožňuje jednoduché použitie C-PL filtrov.

High-Light funkcie

Ultraširoká 11-16mm ohnisková vzdialenosť EnterIdeální pre fotografovanie krajiny, interiérov, nočných scenérií a skupinových snímok.

Konštantná svetelnosť f / 2,8

Skvelý výkon aj pri malom množstve svetla, výnimočná hĺbka ostrosti a jednoduché ručné ovládanie.

Vynikajúci optický výkon

Ostré snímky v celej svojej ploche, potlačené odlesky a nežiaduce účinky protisvetla, vynikajúci kontrast.

Vnútorné zaostrovanie

Žiadne problémy s vyvážením objektívu a s použitím prechodových alebo polarizačných filtrov.

Vodoodpudivý povlak

Predná šošovka sa ľahko otiera a čistí

Mechanizmus spojky One-touch Clutch

Jednoduché prepínanie medzi AF / MF pri fotografovaní.

Vyvážený pomer cena / výkon

Prijateľná cena v porovnaní s vysokou úrovňou technológie

Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť. Ceny produktov sú vrátane DPH.

Produkt zatiaľ nemá žiadne recenzie.